O nas

Fotolia_78162964_Subscription_XL_400

Bułat Instalacje: zawsze wiemy, co robimy

Od ponad 25 lat montujemy, modernizujemy i naprawiamy instalacje wodne, gazowe oraz instalacje CO w Gnieźnie i okolicach. Nie zadowalamy się dużym doświadczeniem, lecz stale poszerzamy kwalifikacje i nadążamy za najnowocześniejszymi rozwiązaniami, by zapewnić najwyższą jakość naszych usług. W ich zakres wchodzą zarówno zwykłe, planowe prace instalacyjne i modernizacyjne, jak również pogotowie hydrauliczne – szybko reagujemy na Twoje wezwania!

Kontakt Oferta

Jesteśmy pewni, sprawdzeni i solidni, ale jednocześnie elastyczni i potrafimy się dopasować do Twoich wymagań czasowych i pieniężnych. Nie mamy ustalonych dni i godzin przyjmowania zleceń. Przyjeżdżamy pod wskazany adres zawsze według Twojego zapotrzebowania!

  • Szukasz specjalistów do montażu instalacji gazowej w Twojej spółdzielni i masz konkretny termin?
  • Nie wiesz, kto sprawnie i bezproblemowo dokona naprawy CO w Gnieźnie?
  • Po prostu zalała Ci się łazienka i nie potrafisz sobie poradzić z małą powodzią?

W każdej z tych sytuacji śmiało możesz sięgnąć po telefon i wykręcić numer 601-168-203 albo 616-393-672! Zobacz, czym jeszcze się zajmujemy.

Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników poparte stosownym wykształceniem to pewność sprawnej i fachowej obsługi. Posiadamy odpowiednie certyfikaty i uprawnienia, jesteśmy instalatorami autoryzowanymi przez wielu branżowych producentów i mamy za sobą odpowiednie przeszkolenie. Współpracujemy między innymi z:

  • Saunier Duval,
  • Termet,
  • Fondital,
  • Junkers.

Zapraszamy do współpracy wszystkie zainteresowane podmioty. Prosimy o kontakt, z pewnością zrobimy wszystko, by mogli Państwo wkrótce cieszyć się porządnie zamontowaną, trwałą instalacją CO, gazową czy wodno-kanalizacyjną.